Náš tým

Bc. Jan Hubáček

Fyzioterapeut

Pro Honzu je důležité pochopení jednotlivého člověka, že každé tělo je jedinečné a potřebuje odlišnou péči. Během studia měl možnost nabírat zkušenosti jak s pacienty z lůžkových oddělení v nemocnicích (FN Motol, ÚVN, FN Královské Vinohrady), tak v ambulancích (Státní léčebné lázně Jánské Lázně).

O Honzovi:

Vyzkoušel si i práci s profesionálními sportovci u basketbalového týmu USK Praha a dodnes spolupracuje jako jeden z fyzioterapeutů pro Českou mužskou basketbalovou reprezentaci.

V praxi využívá např. techniky měkkých tkání, mobilizace a manipulace dle Mojžíšové a Lewitta, prvky z metod DNS a PNF, flossing či kinesiotaping.

Honza je celoživotním sportovcem, aktivně se věnuje basketbalu více než 18 let. Osobní zkušenosti se zraněními jej naučily zajímat se o vlastní tělo, ale také o faktory, které naše tělo každodenně ovlivňují. Každé tělo je jedinečné a zaslouží si terapii šitou na míru.

Vzdělání:

  • Bakalář Fyzioterapie, 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (2021)
  • Magistr Fyzioterapie, 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (současnost)

Kurzy:

  • Posturálně-zátěžová fyzioterapie část A: myofasciální bolestivý syndrom: metody práce s reflexními změnami, Bc. Jiří Švarc, Kladno
  • Posturálně-zátěžová fyzioterapie část B: komplexní pohled na rehabilitaci v oblasti trupu a hlavy, Bc. Jiří Švarc, Kladno
  • Vojtova reflexní lokomoce – část A pro studenty 2. LF, Praha 2023