Komplexní fyzioterapie
 
dětí a dospělých

Mgr. Antonín Mařík

 
Vystudoval bakalářský obor fyzioterapie na FTVS UK v Praze (2015). Dva roky se vrcholově věnoval veslování a do toho pracoval ve společnosti Medikar s. r. o. v Radotíně. Další dva roky (2017-2019) sbíral zkušenosti jako sportovní fyzioterapeut v ASC Dukla Praha a zároveň nyní dokončuje magisterský obor fyzioterapie na FTVS UK. Od února 2020 je součástí skvělého týmu FYZIOCARE s. r. o. pod vedením zkušeného fyzioterapeuta Mgr. Petra Zahradníka.

Pro Tondu je důležitý individuální a komplexní přístup, kde se inspiroval například slovy prof. Lewita: „Kdo léčí v místě bolesti je ztracen“. Proto je zvídavý a hodně se Vás bude ptát, abyste našli pravou příčinu Vašich obtíží.

Zdravý pohyb je základ, protože ten nezdravý často také působí bolest. Proto Vás nebude zrazovat od Vašich dosavadních koníčků, ale pokusí se je společně s Vámi provádět tak, aby neškodily, ale pomáhaly.

Rád pracuje s lidmi, ať už jde o vrcholové sportovce, hobíky nebo lidi, kteří se „jen“ snaží nějakým způsobem kompenzovat dlouhodobé pracovní přetěžování pohybového aparátu (sezení u PC, za kasou, v autě apod.). Každému, kdo přijde, rád pomůže najít cestu, ale základním stavebním kamenem úspěchu je, že musíte chtít hlavně Vy sami!

.